33 роки з Богом — церква «Філадельфія» відзначає День народження
Уже незабаром, 26 жовтня, церква «Філадельфія» в місті Києві відзначатиме своє 33-річчя. Але святкування не обмежиться одним днем: щотижня до церкви навідуватимуться особливі гості — служителі, що вже давно є добрими друзями.
Зокрема 5 жовтня члени церкви радо приймали мудре Слово та привітання від Анатолія Миколайовича Козачка, що раніше був пастором церкви. Він продовжує бути близьким та завжди має влучне слово для кожного, його проповідь «4 аспекти, де віра допомагає» була справді благословінням для церкви.
Минулої неділі із вітаннями, квітами та Словом завітав Сергій Вознюк. Як старший пресвітер КМО, він передав привітання від інших 18 церков об'єднання та зазначив: «33 роки — це і багато, і мало, але це шлях, на якому Бог з нами розмовляв і стимулював нашу віру до росту». І це видно з безлічі служінь, що виконуються, зі щирих молитов під час зібрань, з теплих братерських, сестринських, сімейних та інших зустрічей, з дії Духа в житті кожного.
Сама ж церква розпочала свою історію в 1992 році, коли, почувши Євангеліє в Палаці спорту, спраглі до духовності люди відгукнулися на поклик Божий та вирішили слідувати за Ним. Віктор Прохор зібрав їх, навчив та настановив, як дітей, — і відтоді церква 33 роки пліч-о-пліч слідує за Господом попри кризи, хвороби, війну та інші труднощі. У важкі для країни часи будівництво власного приміщення почалося зі слів Віктора Прохора: «Хто вважає на вітер, не буде той сіяти, а хто споглядає на хмари, не буде той жати» (Ек. 11:4) - і Господь допоміг у цьому!
Божі благословіння зробили, здавалося, неймовірне на той час — і у 2005 році церква «Філадельфія» відчинила власні двері, у які й досі запрошує кожного, а кількість членів від 27 у 1992 році зросла до близько 700.
Саме ці люди і є церквою, як пазли є частиною картини: кожен важливий, унікальний та потрібний. З Днем народження, «Філадельфіє»!