День подяки Господу в церкві «Дім Божий» у Бучі

День подяки Господу в церкві «Дім Божий» у Бучі

12 жовтня, у місті Буча в церкві Дім Божий відзначали День подяки Господу. Дім молитви, розташований у одному з наймальовничіших куточків міста, швидко наповнився людьми. На свято приїхали віряни з однойменної церкви з сусіднього Ворзеля, а також багато бучанців, які ще не є членами церкви, але шукають Бога та спасіння.

«Цього дня тут зібралося близько 250 осіб, і для багатьох це служіння стало нагодою навчитися, за що перш за все слід дякувати Богу», — каже Сергій Вознюк, старший пресвітер Київського міського об’єднання УЦХВЄ (до складу якого входить місцева церква). Він привітав присутніх зі святом і поділився надихаючою євангелізаційною проповіддю.

За словами єпископа, особливістю бучанської церкви є її активна соціальна робота. Під час окупації у 2022 році та після відступу фронту місцеві жителі стали особливо чутливими до Євангелії. Численні соціальні ініціативи, гуманітарна допомога й відкриті серця вірян «Дому Божого» не залишили людей байдужими. Щонеділі до церкви приходить близько 100–150 людей, які ще невоцерковлені, серед них є й ті, хто зараз готується до водного хрещення.

«Я дякую Господу за можливість служити цим людям і молитися за їхнє духовне зростання», — говорить пастор церков «Дім Божий» у Бучі та Ворзелі Володимир Великий.

Наразі церква у Бучі збирається в орендованому приміщенні, але в місті вже розпочато будівництво власного Дому молитви, що, сподіваються, відкриє двері для вірян уже за пів року.

Made with