«Ми — одна команда, і разом можемо більше», - Тетяна Поночовна про служіння сестер
29 липня в церкві «Джерело Життя» відбулася тепла та надихаюча зустріч лідерок жіночого служіння з різних церков Києва та передмістя.
За словами Тетяни Поночовної, яка очолює відділ жіночого служіння КМО, ідея заходу - об’єднати тих, хто вже активно служить жінкам та тих, хто лише робить перші кроки в цьому служінні.
Метою зустрічі було налагодження взаємозв’язків, обмін досвідом, натхнення та підтримка одна одної. У невимушеній атмосфері сестри ділилися тим, що Бог робить через їхнє служіння, збагачувалися новими ідеями. Це був простір довіри, підбадьорення та нових знайомств.
«Ми віримо, що такі зустрічі зміцнюють сестер їх покликанні та відкривають нові можливості для співпраці між церквами. Дають розуміння, що ми — одна команда, і разом можемо більше», - каже Тетяна Поночовна.