Плекаймо культуру вдячності!
Вдячність — це не просто ввічливе слово чи емоція. Це спосіб життя, до якого закликає нас Господь.Закликаємо кожного: будьмо вдячними у молитві, наших словах і вчинках. Дбаймо про те, щоб подяка звучала в сім’ях, у наших громадах, на вулицях міст і сіл. Ініціюймо спільні Дні подяки, єднаймо людей різних поколінь, конфесій та сфер життя.Нехай вдячність стане силою, яке свідчить про Божу любов.