Віряни церкви у Бучі щосуботи годують гарячими обідами до 300 мешканців міста

Віряни церкви у Бучі щосуботи годують гарячими обідами до 300 мешканців міста

Відключення електроенергії через обстріли рф та морозна зима стали серйозним випробуванням для мешканців Києва та навколишніх міст. Впоратись із ними частково  допомагають церкви Київського міського об’єднання УЦХВЄ.  Зокрема церква «Дім Божий» в містах Бучі та Ворзелі роздає близько 300 порцій гарячих обідів щосуботи.

За словами старшого пастора церков Володимира Великого віряни не тільки готують їжу, а й роздають теплий одяг, служать у пунктах обігріву, а ще пропонують духовну літературу, підтримують людей психологічно.

Служіння з роздавання гарячих  обідів церкви «Дім Божий» розвиває уже п'ять років. Окрім суботніх акцій у Бучі,  щочетверга команда на постійній основі служить у Києві, біля Південного ЗД вокзалу. Там  волонтери щоразу роздають теж до 300 порцій плову або інших страв.

«Соціальна робота церкви є дуже важливою й ефективною в Бучі та Ворзелі, тому що багато людей сьогодні потерпають від холоду й певною мірою голоду. Том ми плануємо працювати, скільки Бог дасть сили й буде потреба в людей», — підкреслює пастор Володимир Великий.

Моліться за Україну та волонтерів! Щоб більше дізнатися про служіння церкви «Дім Божий»  та долучитися до роздачі їжі в Бучі щосуботи чи Києві щочетверга, підтримати служіння фінансово, звертайтеся за посиланням https://www.facebook.com/groups/2737552479860508. Разом ми долаємо виклики війни.

Made with