Єпископа Сергія Вознюка обрали заступником старшого єпископа у Центральному регіоні УЦХВЄ
Делегація Київського міського об'єднання за участю десяти пасторів церков столиці взяла участь у річній звітній конференції УЦХВЄ, що відбулася 20-22 травня у Луцьку на базі церкви «Спасіння».
Конференція пройшла під гаслом «Розігрівай Божого дара» (2 Тим. 1:6) і мала потужний духовно-збудовчий характер, звучали проповіді, семінари, панельні дискусії, презентації та молитва.
Старший єпископ Анатолій Козачок, представляючи звіт про діяльність УЦХВЄ за попередній рік, та зазначив, що попри війну церква Христова в Україні і Європі продовжує зростати (у 2025 році водне хрещення прийняли 3945 братів і сестер).
Після звітної частини (детальніше на chve.org.ua) учасники конференції урочисто подякували служителям, які завершили своє служіння на керівних посадах в обласних об’єднаннях та департаментах.
Також рішенням конференції були обрані нові заступники старшого єпископа у Південно-західному та Центральному регіоні УЦХВЄ (раніше ці обов’язки поєднували єпископи Юрій Веремій та Віталій Яцюк).
Зокрема служіння у Центральному регіоні доручили старшому пресвітеру КМО Сергію Вознюку. Нагадаємо, що Центральний регіон УЦХВЄ об’єднує церкви у Київській, Черкаській, Чернігівські, Сумській областях та в м. Києві.